Новини

10.03.2021

Шановні Замовники та Партнери!

    Справжнім хочемо попередити Вас про наявність у мережі інтернет ресурсу www.rikom.city. Цей сайт є фейковим та шахрайський, і ніякого відношення до офіційної інтернет сторінки www.rikom.ua ТОВ «НП РІКОМ» не має.

    Сайт www.rikom.city створило ТОВ «ИТ-Транзит» в особі директора Михайленко А. Г., який протягом 2017-2018 років методично намагався заволодіти напрацьованими знаннями фахівців ТОВ «НП РІКОМ». Зараз ця особа з порушенням законодавства про авторські права, продовжує утримувати сайт www.rikom.city використовуючи ім’я нашого підприємства ТОВ «НП РІКОМ», та нашої торговельної марки РІКОМ. При цьому, не маючи ні знань, ні навіть мінімального досвіду надання послуг зі створення розрахунково-інформаційних комплексів мереж водопостачання та водовідведення, які вони просувають на своєму ресурсі, позиціонують себе фахівцями в цьому напрямку.

    ТОВ «НП РІКОМ» в особі директора Рибачук Лариси Юріївни, застерігає Вас від співпраці з Михайленком А. Г. та ТОВ «ИТ-Транзит», оскільки ви отримаєте негативний результат від співпраці, втратите кошти, час та репутацію.

Контакти

  ТОВ “НП РІКОМ”

  61085, Україна, м. Харків,

  вул. Академіка Проскури ,

  буд. 1, корпус 45, а/с 8716

  e-mail: rikom.llc@gmail.com

  тел: +380 67 964 23 24

  © РІКОМ 2020 Всі права захищені